Roshambo – AntiValentin

Načítám Akce
  • Akce již proběhla.

Roshambo – AntiValentin

Roshambo – akce pro singles

Projekt Roshambo je akce pro singles, kteří by se rádi seznámili s novými lidmi, a AntiValentin je první skvělou příležitostí. Přijďte se přesvědčit o originalitě této myšlenky a užít si fajn večer s novými lidmi. Svou partu vezmi s sebou!

Nebaví tě trávit Valentýn sám, protože jsi zrovna sólo? Rozčiluje Tě tento americký Svátek zamilovaných? Všichni kamarádi jsou zadaní a užívají si někde romantickou večeři? Máme pro tebe řešení. Nesmutni, a přijď za námi na akci AntiValentin v Garage. Máš nejen možnost se seznámit s novými lidmi, ale čeká na Tebe i originální zábava. Stand-up Comedy zaměřené na vztahy a seznamování Ti zaručeně zvedne náladu.

Čeká na tebe i oblíbený Pub Quiz, tentokát více tématický, zaměřený na vztahy a lásku. Svůj tým si sestavíš až na místě, lépe řečeno své spoluhráče si vylosuješ sám.

Můžeš si u nás dát navíc dobrou večeři a užít si poslech těch nejlepších songů v podání našeho DJ. Akce vhodná samozřejmě i pro zadané jedince či páry.


Program:

19:00 Seznamovací Pub Quiz
21:00 Vztahové Stand-up Comedy s Lucií Macháčkovou a Janem Studničkou (Underground Comedy)
22:00 – 01:00 Disko (Dj Pekárna)
(časy jsou orientační)

+ Promo akce od Jacka Daniel´s: horké drinky (Fire štrúdl, Fire hot drink, Honey punch a další), Fire komando, drinky za akční ceny, Jack Daniel´s dárky.

Vstup: 200 Kč
Rezervujte si své místo u nás na messengeru, na baru nebo na tel. čísle: 734 315 809

Úno 14 2020

Details

Date: 14 února, 2020
Time: 18:00 - 22:30
Akce Jméno akce:

Comments

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *