ZRUŠENO-Přednáška Ginger Thunder

Načítám Akce
  • Akce již proběhla.

ZRUŠENO-Přednáška Ginger Thunder


Jak to vypadá, když sama holka stopuje 10 měsíců světem?
Přijďte si poslechnout vyprávění o 300 denní cestě světem, jaký bylo programovat roboty, stopnout si horkovzdušnej balon, uváznout na nefunkční lodi uprostřed moře, kempovat s hasičema v hijábu, umejvat se v díře, bydlet ve vile, spát po střechách, nebo vyhrát závody v tuk tucích. Uslyšíte, jak se dostat ke crazy dobrovolničením, jaký to je prodávat ladyfingers na tržišti, jaký je dobrovolničit v sloním sirotčinci, stavět barák, usínat s vězni na Havaji a probouzet se s jelínky v Japonsku.
Přednáška o cestě napříč Srí Lankou, Indonésií, Singapurem, Malajsií, Thajskem, Kambodžou, Laosem, Myanmarem, Japonskem, Havají, Kanadou až do Česka a především o tom, že všechno jde, když se chce.
Vyprávět bude Jahu, mistryně České republiky v autostopu, dvojnásobná výherkyně Low Cost Race a Švýcarského mistrovství v autostopu v prostorách Garage Tábor
Sledovat ji můžete na instagramu: www.instagram.com/gingerthunder_kolemsveta
a na facebooku:
www.facebook.com/GingerThunderTravels

Budeme moc rádi, když na událost pozvete vaše přátele a kamarády. Stačí kliknout na „sdílet“ a „pozvat přátele“ a pár z Tábora jich vybrat. Nebo jen dejte „mám zájem“ a tím automaticky akci podpoříte. Díky moc!
Vstupné 100kč na místě

Říj 21 2020

Details

Date: 21 října, 2020
Time: 19:00 - 21:00
Akce Jméno akce:

Comments

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *