Garage 11° si přivezla 1. místo z Jarní ceny českých sládků!

Garage 11° si přivezla 1. místo z Jarní ceny českých sládků!

V sobotou 19. 3. 2022 proběhla ve Zvíkovském Podhradí soutěž minipivovarů s názvem Jarní cena českých sládků. Do soutěže byly zapojeny minipivovary z Čech, Moravy i Slovenska. Do 15 různých kategorií se přihlásilo 134 pivovarů s 574 vzorky piv. Jedná se tak o největší soutěž minipivovarů v Evropě. Proto shledáváme jako velký úspěch, že si právě naše pivo odvezlo prvenství a zároveň nejprestižnější cenu v kategorii Český světlý ležák. Vděčíme tak především Josefu Boháčovi z hlavateckého minipivovaru Transformátor, kde se Garage 11 ° vaří, a to speciálně pro naši stejnojmennou restauraci v Táboře na Kopečku. Velkou zásluhu nese také naše sládková Maruška Stejskalová, která na soutěži náš ležák prezentovala.

Velice nás těší, že se za poměrně krátkou dobu, kdy naše Garage 11 ° poprvé spatřila světlo světa, můžeme pyšnit tímto titulem. Příběh našeho piva se začal psát v roce 2021, kdy jsme oslovili sládka Vojtu Málka z Píseckého pivovaru a dali jsme společnými silami dohromady recepturu na světlý, nepasterizovaný ležák Garage 11 °.

A kde naše pivo ochutnat? Ochutnat čepované pivo můžete přímo v restauraci Garage Na Kopečku v Táboře, nebo si lze pivo zakoupit v PET lahvi s vlastní originální etiketou ke konzumaci s sebou v prodejně Můj Kopeček. Je možno si též objednat 15l, nebo 30l na prodej s sebou.

17. – 18. 6. 2022 proběhnou pivní slavnosti v našem areálu Na Kopečku, kde bude Garage 11 °, společně s dalšími minipivovary taktéž prezentována.

www.garagetabor.cz

Comments

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *