LETNÍ SEZÓNA 2022 V GARAGE

LETNÍ SEZÓNA 2022 V GARAGE

Tisková zpráva, 13. 4. 2022, Tábor

Pro nadcházející sezónu plánujeme novinky na poli kulturním i gastronomickém. Největší novinkou v rámci interiéru je zachlazený pivní box. V sortimentu máme pivo Garage 11° z našeho pivovaru, jenž vyhrálo první místo v letošní Jarní ceně českých sládků v kategorii světlý ležák. Pivo prodáváme v sudech, PET lahvích s vlastní etiketou či přímo čepované v restauraci.

V současné době se ustavičně pracuje na nových webových stránkách včetně e-shopu, na němž budou moci naši zákazníci kupovat nejen vstupenky na jednotlivé akce, ale i naše hotové gastro produkty. Patří mezi ně primárně Garage Coffee z naší táborské Garage pražírny. Na veškeré výrobky si děláme svoje etikety, které hrají komplexní myšlenkou našeho brandu. Kávu prodáváme ve stylové plechovce přímo v restauraci. Nezapomínáme ani na speciální edice. Na výběr jsou druhy od hořkosladké po jemně ovocnou chuť. Mimo kávu se můžete těšit na polévky, bagety a mnoho dalšího.

Kulturní vize budou realizovány opět v hlavní sezóně, která trvá od května do září. Po celou tuto dobu pořádáme koncerty (rock, punk, pop) a těšit se i letos můžete na zvučná jména naší hudební scény. V minulosti k nám zavítaly kapely jako Olympic, Divokej Bill, Visací Zámek, Jelen a další. Některé akce měly takový úspěch, že si interprety budete moci užít znovu. Rybičky 48 se na naši stage vrátí již 13. 5. a zajistí výkop celé sezóny. Podruhé se na podium objeví také kapela Škwor, která naopak koncertní sérii symbolicky uzamkne, a to 10. 9.

Proběhne také další ročník Pivních slavností (17. -18. 6.), kde vystoupí Jiří Schelinger revival a místní PoPřechodu a také druhý ročník Burgerfestu (13. 8.), kde se můžete těšit na lokální kapely Náhodný Výběr a Swing Band Tábor. Nebo se u nás stavte jen tak posedět na naši terasu a užít si například venkovní bar, ochutnat naši čerstvě vypraženou kávu, či si dát oblíbený koktejl. Samozřejmostí je i promítání hokejových zápasu na naši LED TV a chybět nebudou ani úspěšné Big Pub Quizy, vhodné pro vetší počet soutěžních týmů.

Dále se můžete těšit na kapely Inekafe a Dukla Vozovna (28. 5.), MiniFest Garage, kde vystoupí Totální nasazení, Pirates of the Pubs a Stará Pešatová (4. 6.), Dymytry (11. 6.), V srpnu to rozjede Walda Gang a Alekohol na jedné stage, a to 5. 8. Tyto oblíbené kapely vystřídá Horkýže Slíže a tentokrát i s Gaia Mesiah. (25. 8.) Na každé akci pro vás bude připraveno festivalové zázemí, včetně občerstvení.

V červenci se budeme věnovat organizaci festivalu Footfest v Želči u Tábora (www.footfest.cz), kde si na své přijdou příznivci roku, punku i dalších žánrů. Festival je dvoudenní s bohatým doprovodným programem.

Po celý rok můžete taktéž navštívit prodejnu Můj Kopeček, která v dubnu prošla rekonstrukcí a v současné době disponuje kavárnou s dětským koutkem. Nyní je z krámku obchod s regionálními potravinami a bistro na jednom místě.

Předprodej vstupenek: Kde můžete koupit vstupenky v předprodeji?

E-shop Garage: https://www.garagetabor.cz/shop/

Ticketstream: https://www.ticketstream.cz/vstupenky/garage-open-air

NFCtron Pass: https://pass.nfctron.com/…/individua…/garage-tabor-2022/

Garage.

 

Kapacita omezena.

Více info vždy v jednotlivých událostech na našem Facebooku či webových stránkách.

www.garagetabor.cz

Comments

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *