Rybičky 48 zahájily letní sérii Open-Air koncertů

Rybičky 48 zahájily letní sérii Open-Air koncertů

Letos Garage nabízí, již potřetí v řadě, bohatý kulturní program v čele se spoustu skvělých kapel. V pátek 13. 5. proběhla první akce sezóny 2022 se skupinou Rybičky 48 a Civilní Obrana.

V minulosti na letní scénu zavítaly kapely jako Olympic, Divokej Bill, Visací Zámek, Jelen a další. Některé akce měly úspěch, a tak si interprety budete moci užít znovu.  Podruhé se na podium objeví také kapela Škwor, která naopak koncertní sérii symbolicky uzamkne, ale to až 10. září.

Před klubem Na Kopečku se uskuteční také další ročník Pivních slavností (17. -18. 6.), kde vystoupí Jiří Schelinger revival a místní PoPřechodu, a také druhý ročník Burgerfestu (13. 8.), kde se fanoušci dočkají lokálních skupin Náhodný Výběr a Swing Band Tábor.

Návštěvníci se mohou těšit také na kapely Inekafe a Dukla Vozovna (28. 5.), MiniFest Garage, kde vystoupí Totální nasazení, Pirates of the Pubs a Stará Pešatová (4. 6.), Dymytry (11. 6.). V srpnu to rozjede Walda Gang a Alkehol na jednom podiu, a to 5. srpna. Pokračovat budou Horkýže Slíže s Gaia Mesiah (25. 8.). Nebude chybět i promítání hokejových zápasu na LED TV ani Big Pub Quizy, vhodné pro vetší počet soutěžních týmů.

Předprodej na všechny akce najdete na našem e-shopu, dále v restauraci na baru, Ticketstream, či NFCtron.

V červenci se budeme věnovat organizaci tradičního festivalu Footfest v Želči u Tábora (www.footfest.cz), kde si na své přijdou příznivci roku, punku i dalších žánrů. Festival je dvoudenní s bohatým doprovodným programem.

Comments

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *