4. 6. Punk fest Garage (Totální nasazení, Stará Pešatová, Pirates of the Pubs)

4. 6. Punk fest Garage (Totální nasazení, Stará Pešatová, Pirates of the Pubs)

4 června, 2022 10:37

Pro všechny milovníky punku chystáme mini fest oblíbených punkových kapel! Těšit se můžete na následující složení:
Totální nasazení:

Totální nasazení vzniklo z punk-metalové skupiny Dehöt, kterou tvořili spolužáci ze slánského gymnázia. Založení kapely se datuje na podzim roku 1990 a ze současné sestavy stál u jejího zrodu pouze baskytarista Sváťa. V nové čtyřčlenné sestavě natáčí Totální nasazení v lednu 2019 nové album Kazoo or die!, které vychází jako CD i vinyl. Totální nasazení odehrálo za svojí existenci téměř 1700 koncertů a vydalo jedenáct řadových alb, čtyři live tituly včetně dvou DVD, tři výběry a čtyři LP. Písně jako Balkánská, Zloděj z Bagdádu nebo Kazoo or die! Jistě velmi dobře znáte.

Pirates of the Pubs:

Sedmičlenná kapela, která byla založena v roce 2012, je inspirována irskými lidovými písněmi a také tvorbou kapel Scrum, Dropkick Murphys, The Real Mckenzies nebo třeba Flogging Molly.
Šanov 1:
Hard punková kapela Šanov 1 vznikla v roce 1987 a dostala název podle Teplické čtvrti ze které zakládající členové pocházeli.

ADMIN NOTICE: it seems that you have associated ticket types with this event but you don't show them. You can show ticket types by checking the box "Show Tickets Automatically" above the update button here. Alternatively, you can add various shortcodes via shortcode builder located above the content editor.