Úvod

GARAGE Authentic bar

Jedinečný prostor pro vaši zábavu.

BURGERS - výběr z nabídky

Naše burgery

150g Rumpsteak Burger 189 Kč
steakové hranolky, tatarská omáčka
(filírovaný Rumsteak v chlebové bulce, salát, červená cibule, rajče, okurka, hrubozrnná hořčice)

200g Garage Burger 180 Kč
steakové hranolky, tatarská omáčka
(mleté hovězí maso v chlebové bulce, anglická slanina, chedar, vejce, cibulové kroužky, salát, rajče, kečup, hořčice, tatarská omáčka)

200g Chilli Burger 170 Kč
steakové hranolky, tatarská omáčka
(mleté hovězí maso v chlebové bulce, anglická slanina, chedar, salát, červená cibule, rajče, jalapeňos papričky, chilli medová omáčka, BBQ omáčka)

150g Vegetariánský Burger 155 Kč
zeleninový salát
(uzené tofu, salát, červená cibule, rajče, okurka, BBQ omáčka)

Garage Coffee

Kdo jsme?

Jsme táborská pražírna výběrové kávy. Příběh naší pražírny se začal psát v roce 2021 a prezentujeme se mottem „Káva je radost“. Touto myšlenkou se snažíme přistupovat ke kávě i životu a přiblížit se tak našim zákazníkům. Nabízíme jednodruhové kávy, kde se odráží chutě z celého světa, i kávové směsi. Snažíme se ctít cestu tradice, ale do každého zrnka přimíchat i kousek inspirace, radosti a pohody.

Na našich webových stránkách naleznete e-shop, kde můžete zakoupit kávové produkty dle své chuti. Každé balení je pro vás připraveno v originálním balení s vlastní etiketou. Chceme předávat radost z každého vypitého šálku v originálním pojetí.

Naší specialitou jsou kávové edice. Nabízíme dárkové balení s přísadami jako je humor, originalita a inspirace. Rádi byste udělali radost svým blízkým neotřelým dárkem? Káva je zážitek. V táborské pražírně se značkou Coffee Garage o tom víme své, a jsme zde pro vás, abychom Váš kávový rituál proměnili v ještě něco víc.

 

 

 

[eventica_recent_posts title_text=“NOVINKY“]

mapa

[eventica_brand_sponsors title_text=“Naše značka – výběr z nabídky“ image_id_1=“5900″ image_id_2=“5898″ image_id_3=“5893″ image_id_4=“5894″ image_id_5=“5897″ image_id_6=“5903″ image_id_7=“5904″ image_id_8=“5906″ title_color=“#ffffff“][eventica_brand_sponsors title_text=“Naši partneři“ title_color=“#ffffff“ image_id_2=“37167″ image_url_2=“https://www.coffeegarage.cz/“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *